ANTIKA VINGLAS, ÅTTA STYCKEN.

ANTIKA VINGLAS, ÅTTA STYCKEN.
4107297. ANTIKA VINGLAS, ÅTTA STYCKEN.

Med graverad, etsad och emaljmålad dekor, 1800-talet, höjd 11-13 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 210