FAT, tenn, rokokostil, märkt Stockholm.

4107181. FAT, tenn, rokokostil, märkt Stockholm.

Profilerat brätt. Otydliga stämplar med s:t Erik och "Stockholm" under sköld med tre kronor.
Längd 47,5, bredd 37 cm.

Slitage, brätte ställvis böjt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 47,5, bredd 37 cm.

Antal besök: 330