ÄGGKOPPAR, parti, porslin, bl.a. B&G och IKEA, 1900-tal.

4106769. ÄGGKOPPAR, parti, porslin, bl.a. B&G och IKEA, 1900-tal.

Höjd,
Minst ca 4,5 cm
Störst ca 7,5 cm.

Bruksslitage, ytsmuts.
Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd,
Minst ca 4,5 cm
Störst ca 7,5 cm.

Bruksslitage, ytsmuts.
Nagg.

Antal besök: 146