FIGURIN, stengods, "Emma", ur serien ABC-Flickor, Lisa Larson, Gustavsberg.

410667. FIGURIN, stengods, "Emma", ur serien ABC-Flickor, Lisa Larson, Gustavsberg.

Figurin i stengodslera, målad och delvis glaserad dekor.
Höjd 15,5 cm. Signerad Gustavsberg Emma L.L. Sweden.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 856