LJUSSTAKAR 1 par tenn GAB 1939 samt BRICKA tenn Firma Svenskt Tenn Stockholm 1931.

41063. LJUSSTAKAR 1 par tenn GAB 1939 samt BRICKA tenn Firma Svenskt Tenn Stockholm 1931.

Ljusstakar höjd ca 6 cm.
Bricka längd ca 33 cm.

Slitage. Ljusstakar med repor och hack, något ojämn i fot. Bricka med repor och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakar höjd ca 6 cm.
Bricka längd ca 33 cm.

Antal besök: 1 662