LJUSSTAKE, mässing, barock, 1700-tal.

41062. LJUSSTAKE, mässing, barock, 1700-tal.

Oktagonal fot, höjd ca13,5 cm.

Lagningar och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar och skador.

Antal besök: 1 246