VAS, glas, "Blue storm", Ioan Nemtoi.

410574. VAS, glas, "Blue storm", Ioan Nemtoi.

Höjd 20,5 cm, signerad.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20,5 cm, signerad.

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 1 463