SKÅLFAT och VAS, glas, Bengt Heintze, Kosta, sign.

41054. SKÅLFAT och VAS, glas, Bengt Heintze, Kosta, sign.

Höjd ca 7,5 cm, diameter ca 30,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 346