NAD C 715, förstärkare/receiver med CD-spelare, 2000-tal.

4105375. NAD C 715, förstärkare/receiver med CD-spelare, 2000-tal.

Höjd 11,5 cm, bredd 21 cm, djup ca 36 cm.
Fjärrkontroll medföljer.

Smärre slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fjärrkontroll medföljer.

Antal besök: 760