BOKHYLLA, 1920-tal.

BOKHYLLA, 1920-tal.
410519. BOKHYLLA, 1920-tal.

Bokhylla, betsad björk.
Bredd 125 cm
Djup 26,5 cm
Höjd 96 cm.

Slitage, saknas del av nyckelbustning.
Stötmärke, maskstunget.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
410519. BOKHYLLA, 1920-tal.

Bokhylla, betsad björk.
Bredd 125 cm
Djup 26,5 cm
Höjd 96 cm.

Stötmärke, maskstunget.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 037