SOFFBORD, teak, Fredrik Schriever-Abeln, 1960/70-tal.

410505. SOFFBORD, teak, Fredrik Schriever-Abeln, 1960/70-tal.

Bockformat underrede i teak, rektangulär mörktonad glasskiva. Längd 134, bredd 96, höjd 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 114