OTTO GRIPENSVÄRD. Olja på duk, signerad.

41049. OTTO GRIPENSVÄRD. Olja på duk, signerad.

Skogsmotiv. 81 x 61 cm.

Hål i duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skogsmotiv. 81 x 61 cm.

Hål i duk.

Antal besök: 2 822