FILBUNKESKÅLAR, 8 st, glas, 1800-1900-tal.

41046. FILBUNKESKÅLAR, 8 st, glas, 1800-1900-tal.

Diameter ca 15-18 cm.

Bruksslitage, Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 15-18 cm.

Bruksslitage, Enstaka nagg.

Antal besök: 842