JARDINÄR och FAT, glas, Edvin Ollers, Elme, 1900-talets första hälft.

41042. JARDINÄR och FAT, glas, Edvin Ollers, Elme, 1900-talets första hälft.

Längd ca 16-31 cm.

Nagg på jardinär.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 16-31 cm.

Nagg på jardinär.

Antal besök: 1 993