SKOLPLANSCHER, 5 st, Dybdahls zoologiske plancher, tidigt 1900-tal.

410425. SKOLPLANSCHER, 5 st, Dybdahls zoologiske plancher, tidigt 1900-tal.

Djur, ca. 59x76 cm.

Slitage, nötta kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Djur, ca. 59x76 cm.

Slitage, nötta kanter.

Antal besök: 2 049