SKÅL, porslin, famille rose, Kina, 1900-tal.

410402. SKÅL, porslin, famille rose, Kina, 1900-tal.

Längd 18,5, bredd 14,5, höjd 6 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 038