KLÄNNING, blå med vita prickar, Jubi, 1950-tal. Strl 38.

410371. KLÄNNING, blå med vita prickar, Jubi, 1950-tal. Strl 38.

Blått råsiden med tryckt mönster. Sjalkrage och dragkedja i ryggen.

Smärre bruksslitage, något missfärgad i ärmhålorna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 472