VINGLAS, 8 st, Boda, 1900-tal.

410358. VINGLAS, 8 st, Boda, 1900-tal.

Slipad dekor, höjd ca. 13,5 cm.

Bruksslitage. Ett glas med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 677