KAPPA, brunt skinn, Torsten Albertson, Malung, Sverige, 1970-tal. Strl. 38.

410292. KAPPA, brunt skinn, Torsten Albertson, Malung, Sverige, 1970-tal. Strl. 38.

Rund krage, knäppning fram. Rygglängd 110 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 481