ALBERT BERG. Akvarell, daterad 96.

410273. ALBERT BERG. Akvarell, daterad 96.

Havsmotiv med segelbåt.
Bildmått 14 x 22 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Havsmotiv med segelbåt.
Bildmått 14 x 22 cm.

Gulnad.

Antal besök: 790