SKEPPSUR MED SLAG, mässing på träplatta, Schatz, Royal Mariner, 1900-talets andra hälft.

410267. SKEPPSUR MED SLAG, mässing på träplatta, Schatz, Royal Mariner, 1900-talets andra hälft.

Diameter uret, cirka 16 cm
Diameter träplatta, cirka 21 cm.

Lätt bruksslitage
Ej genomgånget.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter uret, cirka 16 cm

Lätt bruksslitage
Ej genomgånget.

Nyckel/nycklar finns.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 367