LJUSSTAKAR, ett par silver, Rokokostil, Sverige.

410263. LJUSSTAKAR, ett par silver, Rokokostil, Sverige.

Höjd 19 cm.
Silverstämplade GAB.

Bruksslitage. Fyllda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.
Silverstämplade GAB.

Bruksslitage. Fyllda.

Antal besök: 726