DIVERSE, 9 delar, bl.a. tenn, 1900-tal.

41026. DIVERSE, 9 delar, bl.a. tenn, 1900-tal.

Tobaksskrin, trä.
Bordslampa, vas och spegel med lampetter, tenn.
Vas, hänklar med lejonmaskaroner.
Bordslampa, i form av utelykta.
Skål, nysilver.

Skador, bucklor, slitage. Nysilverskål med graverad inskrip.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tobaksskrin, trä.
Skål, nysilver.

Antal besök: 1 212