BARSKÅP, Swedish Modern, AB Förenade Möbelfabrikerna Linköping, 1950/1960-tal.

4102367. BARSKÅP, Swedish Modern, AB Förenade Möbelfabrikerna Linköping, 1950/1960-tal.

Barskåp fanerat med mahogny, ovansidan med frostad glasskiva, räfflade ben av mörkbetsad bok, inredning med spegel och belysning, bredd 85, djup 44, höjd 111 cm.

Fungerande enligt uppgift, ingen funktionsgaranti lämnas, bruksslitage, nyckel har gått i tu.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 663