MANDOLIN, Epiphone MM30.

MANDOLIN, Epiphone MM30.
4102026. MANDOLIN, Epiphone MM30.

Total längd ca 65 cm
Kroppens längd 26 cm
Väska
Stället ingår ej.

Smärre bruksskick samt ej funktionstestad, rengöringsbehov, märke, kantslitage.

Tema

Musikinstrument

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 65 cm
Kroppens längd 26 cm
Väska
Stället ingår ej.

Tema

Musikinstrument

Antal besök: 340