SKÅLFAT, glas, Ann Wärff, Kosta ateljé, sign.

41019. SKÅLFAT, glas, Ann Wärff, Kosta ateljé, sign.

Diameter ca 38,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 38,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 959