FICKUR, Viking, savonett, guld, 14 K, tidigt 1900-tal.

410189. FICKUR, Viking, savonett, guld, 14 K, tidigt 1900-tal.

Diameter 51 mm
Vikt 84 gram

Funktion vid kontroll, garanti lämnas dock ej.

Inskription finnes.
Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 51 mm
Vikt 84 gram

Inskription finnes.
Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 2 468