TORGVÅG med två viktsatser, Lindells, Jönköping, 1900-tal.

410158. TORGVÅG med två viktsatser, Lindells, Jönköping, 1900-tal.

Våg med längd 51 cm
Viktsats med 7 vikter 1 hg-2 kg
Medföljer gör viktsats 1 g-100 g.

Platta med avslag, rost, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Våg med längd 51 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 180