TIDNINGSSTÄLL, Mellemstrands trevareindustri, Norge, 1900-tal.

410132. TIDNINGSSTÄLL, Mellemstrands trevareindustri, Norge, 1900-tal.

På hjul, etikettmärkt. Höjd ca. 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 042