Stadsauktion Sundsvall
Övrigt
Moderna Verktyg
HÖRNFÖRBINDNINGSFRÄS, HM, WP, 1900-talets sista kvartal.
410115. HÖRNFÖRBINDNINGSFRÄS, HM, WP, 1900-talets sista kvartal.
140 x 30 x 30.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
140 x 30 x 30.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
732