5. GRISBÄNK, EK, 1800-TAL.

GRISBÄNK, EK, 1800-TAL.
5. 4101159. GRISBÄNK, EK, 1800-TAL.

34 cm H x 155 cm x 31 cm.

robust, slitage som står i proportion till åldern.

Tema

The Paul Arden Collection of Early Oak and Country Furniture

Gör en kostnadsfri värdering!

34 cm H x 155 cm x 31 cm.

Tema

Katalognr
5
Antal besök: 569