NOTFRÄSAR med VÄNDSKÄR, 1900-talets sista kvartal.

410108. NOTFRÄSAR med VÄNDSKÄR, 1900-talets sista kvartal.

2 180 x 12 x 30.
8 mellanrinkar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 180 x 12 x 30.
8 mellanrinkar.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 236