SEKRETÄR, mahogny med bronser, gustaviansk stil, 1800/1900-talet.

410098. SEKRETÄR, mahogny med bronser, gustaviansk stil, 1800/1900-talet.

Längd 100, bredd 47, bredd 117 cm.

Bruksslitage, trädsprickor samt fläckig skiva.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 952