LANTMÄTERIKEDJOR, 3st, järn och mässing, 1800/1900-tal.

410060. LANTMÄTERIKEDJOR, 3st, järn och mässing, 1800/1900-tal.

Olika längder.

Slitage, rost, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika längder.

Slitage, rost, skador.

Antal besök: 828