SAMLING BOKMÄRKEN, KLIPPDOCKOR, ca 1250 delar, 1900-tal.

410047. SAMLING BOKMÄRKEN, KLIPPDOCKOR, ca 1250 delar, 1900-tal.

Fler än 1200 bokmärken, (räknade av säljaren), de flesta lösa eller i i plastfickor. Ett fåtal inklistrade i album.
Fler är 50 klippdockor med kläder, (räknade av säljaren).

Ålders samt bruksslitage.
Ett fåtal med bläckskrift på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 299