VÄXJÖSPORT, tidningar, pins, program mm, 1900-talets andra hälft.

4100103. VÄXJÖSPORT, tidningar, pins, program mm, 1900-talets andra hälft.

En samling sportrelaterad Växjömemorabilia bestående av Österbladet, program för fotboll, ishockey, speedway mm, knappar och batches, klistermärken, vykort mm.

Varierat bruksslitage.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierat bruksslitage.

Tema

Antal besök: 279