REKLAMSKYLT, brons/koppar, 1900-tal.

409957. REKLAMSKYLT, brons/koppar, 1900-tal.

Skylt med text antik, brons, diameter 43 cm, sekelskiftet 1900.
Ställ daterat 1923, koppar, höjd 88, längd 82 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 449