SEPP HAPP (1912-?). Stilleben med blommor.

4099482. SEPP HAPP (1912-?). Stilleben med blommor.

Sepp Happ (1912-?), stilleben med blommor, olja på pannå, signerad, c. 40 x 30 cm, med
Ram ca. 62 x 52 cm.

Mindre tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca. 62 x 52 cm.

Mindre tecken på slitage.

Antal besök: 417