MARGARET MORCOM (1922-1986). PORTSCATHO.

4099210. MARGARET MORCOM (1922-1986). PORTSCATHO.

Signerad, även inskriven på tryckt konstnärsetikett på baksida, akvarell
25,5 x 36,5 cm.; 46,5 x 57,5 cm. övergripande.

Lätt solbrännande på himlen och lätt blekning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 105