JOHN CYRIL HARRISON (BRITTISK, 1898-1985).

4099038. JOHN CYRIL HARRISON (BRITTISK, 1898-1985).

Kingfisher vilar
signerad (nere till höger), akvarell
33 cm x 23 cm (13 tum x 9 tum) bildstorlek
59 cm x 45 cm (23,25 tum x 17,75 tum) inramad storlek.

Lite blekning och missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kingfisher vilar

Antal besök: 128