4099038. JOHN CYRIL HARRISON (BRITTISK, 1898-1985).
Kingfisher vilar
signerad (nere till höger), akvarell
33 cm x 23 cm (13 tum x 9 tum) bildstorlek
59 cm x 45 cm (23,25 tum x 17,75 tum) inramad storlek.
Kingfisher vilar