OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, inte signerad och inte daterad.
409880. OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, inte signerad och inte daterad.
Mått: 77x91,5.
Mycket gott skick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått: 77x91,5.
Mycket gott skick.
Auktionshaus von Brühl
670