BRÄNNVINSSKED, silver, 1700-tal.

409856. BRÄNNVINSSKED, silver, 1700-tal.

Längd 16 cm. Otydliga stämplar. Gravyr. Vikt ca 35 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 099