ARMBANDSUR, dam, manuell, Royal, urverk ETA cal. 2412, 18k guld, 1900-tal.

409807. ARMBANDSUR, dam, manuell, Royal, urverk ETA cal. 2412, 18k guld, 1900-tal.

Stämplad PVS 750.
Urtavla diameter ca 13 mm.
Längd ca 17,5 cm.
Total vikt ca 32,1 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad PVS 750.
Urtavla diameter ca 13 mm.
Längd ca 17,5 cm.
Total vikt ca 32,1 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 314