ATENIENN.

ATENIENN.
4097857. ATENIENN.

Atenienn, 1900-talets första hälft.
Höjd ca 139 cm.
Längd ca 53 cm.
Bredd ca 30 cm.

Bruksslitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
4097857. ATENIENN.

Höjd ca 139 cm.
Längd ca 53 cm.
Bredd ca 30 cm.

Bruksslitage samt repor.

Antal besök: 219