LEO JANIS. OLJA, på duk, signerad.

4097745. LEO JANIS. OLJA, på duk, signerad.

höjd 38 cm,
bredd 46 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 38 cm,
bredd 46 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 176