LISELOTTEN HAAKE. Olja på duk, abstrakt komposition, monogramsignerad.

4097659. LISELOTTEN HAAKE. Olja på duk, abstrakt komposition, monogramsignerad.

Mått på duk: 65 x 92 cm
Mått ram: 68 x 95,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått på duk: 65 x 92 cm
Mått ram: 68 x 95,5 cm.

Antal besök: 413