KARMSTOL "TECHNO", Philippe Starck, 1990-tal.

409748. KARMSTOL "TECHNO", Philippe Starck, 1990-tal.

Snurrbar samt höj -och sänkbar, inbyggt askfat i armlän. Stomme i metall och plast med sits klädd i vitt läder.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 2 131