TRÄSTEGE, 1900-tal.

TRÄSTEGE, 1900-tal.
4097082. TRÄSTEGE, 1900-tal.

Stege med 8 steg, höjd hopfälld ca 206 cm, höjd uppställd ca 119 cm, bredd ca 55 cm.

Bruksslitage. Fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4097082. TRÄSTEGE, 1900-tal.

Antal besök: 226