SOFFA, 1940/50-tal.

SOFFA, 1940/50-tal.
4097037. SOFFA, 1940/50-tal.

Höjd: ca 80 cm
Sitthöjd: ca 36 cm
ca 185 x 70 cm.

Bruksslitage, lösa band på soffan, se foton.

Gör en kostnadsfri värdering!
4097037. SOFFA, 1940/50-tal.

Höjd: ca 80 cm
Sitthöjd: ca 36 cm
ca 185 x 70 cm.

Antal besök: 581