HÄNKELVAS, "Argenta", Wilhelm Kåge, Gustavsberg, stengods, 1900-tal.

409678. HÄNKELVAS, "Argenta", Wilhelm Kåge, Gustavsberg, stengods, 1900-tal.

Dekor av blomster.
Höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av blomster.
Höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 536